Oferta Jazdy konnej

Jazda konna i tereny

dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

Zapraszamy na jazdę konną dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dla młodszych dzieci

Prowadzimy przejażdżki na małym koniu rasy fiord Wici oraz kucu Riwiera i większym koniu Warka. Zajęcia polegają na jeździe na koniu, ćwiczeniach, karmieniu po jeździe np. marchewką czy suchym chlebem oraz czyszczeniu. Dzieci mogą jeździć konno już od ok. 2 lat i z naszego doświadczenia wiemy, że sprawia im to bardzo dużo radości. Naukę jazdy dla dzieci rozpoczynamy oprowadzankami, przechodząc stopniowo na lonżę. Czas trwania zajęć zależny jest od wieku i predyspozycji dziecka - 10, 15 lub 30 minut.

about images


Dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych

Oferujemy naukę jazdy konnej oraz przygotowania konia do jazdy (czyszczenie, siodłanie, itd.). Mamy do dyspozycji 9 różnej wielkości i różnych ras koni. Konie są spokojne oraz miłe w obsłudze i podczas jazdy. Zajęcia odbywają się na dużym padoku lub w przypadku niepogody na krytej hali. Naukę prowadzimy indywidualnie lub w grupach. Nie prowadzimy nauki w "zastępie", chyba, że wymaga tego program zajęć (umiejętność trzymania odległości między końmi, itp.).
Czas trwania zajęć zależny jest od poziomu zaawansowania i chęci dziecka - 30 lub 60 minut.

about images


Wyjazdy w teren i mini rajdy

Jeźdźcom zaawansowanym proponujemy wyjazd w teren w piękne okolice "Błękitnej Krainy". Wspaniała przyroda, piękne lasy i tereny dostarczą niezapomnianych przeżyć. Tym, dla których wyjazd w teren to za mało, proponujemy minirajdy z przepięknymi widokami i postojem we wspaniałych miejscach. Czas trwania wyjazdów teren to ok. 1,5 godziny, natomiast minirajdów to ok. 3 godziny.

Aby umówić zajęcia, wystarczy skontaktować się z nami. Zajęcia umawiamy na konkretny dzień i godzinę. Prosimy nie przyjeżdżać spontanicznie, ponieważ nie możemy wówczas zagwarantować realizacji zajęć.

Prosimy nie spóźniać się. Do czasu trwania zajęć nie doliczamy czasu spóźnienia, ponieważ opóźniłyby się następne zajęcia, co prowadziłoby do niepotrzebnego chaosu. Spóźnienie nie powoduje zmniejszenia opłaty za zajęcia. W przypadku nieobecności na umówionych zajęciach (brak informacji przekazanej nam z wyprzedzeniem najpóźniej do rana w dniu zajęć), zajęcia uznajemy za zrealizowane. Zajęcia prowadzimy niezależnie od pogody (z wyjątkiem terenów) - posiadamy halę.

about images


Cennik zajęć

- Przejażdżka dla dzieci 10 minut - 20 zł
- Jazda konna 30 minut - 50 zł
- Jazda konna 60 minut - 80 zł
- Wyjazd w teren 90 minut - 120 zł
- Minirajd ok. 3 godziny - 190 zł

Karnety:
- Karnet 4 zajęć 30 minut - 180 zł
- Karnet 4 zajęć 60 minut - 290 zł
Wystawiamy rachunkiWymagany jest kontakt telefoniczny pod numerem 667544333 w celu umówienia godziny zajęć.

Oferta Koniczynki

Nie miejsce tworzy atmosferę, ale atmosfera tworzy miejsce. Dobry humor, wspaniała zabawa, ciekawi ludzie, konie i jazda konna, pyszne, domowe jedzenie... no i my - właściciele - tworzymy to miejsce. Zapraszamy do nas. Mamy dla Was wiele możliwości.

Hipoterapia

Zajęcia hipoterapii i terapeutycznej jazdy konnej to terapia nie tylko dla dzieci niepełnosprawnych.

Jazda konna i tereny

Nasze wspaniałe konie czekają na Ciebie. Jazdy niezależnie od stopnia zaawansowania jeźdźców.

Agroturystyka i wakacje w siodle

Dla dorosłych i rodzin. Piękne tereny, wiejskie warunki, ogrzewane pokoje, pyszne domowe jedzenie, jazda konna i duuużo więcej...

Pobyty weekendowe i okazjonalne

Weekendowe i okazjonalne pobyty w gronie rówieśników. Dużo jazdy, dużo zabawy i super atmosfera.

Treningi skokowe i Brązowa Odznaka

Zapraszamy na treningi skokowe oraz przygotowanie do Brązowej odznaki.

Zajęcia dotowane i wolontariat

Zapraszamy na zajęcia jazdy konnej i hipoterapii oraz wolontariat finansowany przez Fundację "Końkretnie Pomagamy".

2

instruktorów

10

wspaniałych koni

3000

m2 oświetlonego maneżu

11

pomocnych wolontariuszek