Oferta Wakacji w siodle u Cioci i Wujka

Wakacje w siodle

U Cioci Gosi i Wujka Grześka

Zapraszamy "naszych znajomych" i Wasze dzieci do spędzenia Wakacji w Siodle u nas.

Tylko dla znajomych

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych licznych znajomych, których pozyskaliśmy przez ponad 15 lat prowadzenia Koniczynki, mamy dla Was super ofertę. Jako Ciocia Gosia i Wujek Grzesiek dla Waszych dzieci, proponujemy spędzenie przez nie wakacji u nas. Oferta skierowana jest "Tylko dla Znajomych". Sądzimy, że jesteśmy pionierami w tej dziedzinie :)

about images


Co w ramach?

Jako Ciocia i Wujek, mamy dla Was wyłącznie fajne i rodzinne atrakcje. Ważna jest oczywiście integracja w "rodzinnym" gronie. Wszak rzadko nasze dzieci mają możliwość spotykania się, tym bardziej w po tylu miesiącach przebywania w domach. Dajemy więc Wam taką możliwość.
Sama integracja to nie wszystko oczywiście. W tym celu przygotowaliśmy dla Was super miejsce. Znowu będą mogły przygotować sobie swoje ukochane kisiele i mniej przez nas ukochane zupki chińskie. Dwa natryski i dwie toalety wystarczą im w zupełności, tym bardziej, że każdy przeznaczony dla swojego pokoju.
Aby kontakt z rodzicami i resztą naszej rodziny był ciągły, wifi w pokoju udostęstopniamy.

about images


Co jeszcze?

Skoro kameralne grono, to i zabawy więcej i czasu poświęcić możemy też więcej. Gry i zabawy, także te nocne będą. Ale przede wszystkim jazda konna, jazda konna, jazda konna... I to aż 2 godziny dziennie! Aktywny wypoczynek w siodle, na świeżym powietrzu to ekstra odskocznia od smogu i zgiełku miasta i siedzenia w domu. I nic nie odbędzie się zdalnie.
Jako nasi znajomi znacie doskonale super kuchnię Wujka Grześka, z której nie raz korzystaliście. To właśnie Wujek przygotuje śniadania, obiady i kolacje, a może i coś jeszcze niespodziankowego, by zjeść tym razem w rodzinnym gronie.
Oczywiście nie zabraknie ognisk z kiełbaskami i zabawami, w wymaganych odstępach oczywiście. Pony Games też konieczne będą.

about images


Kiedy?

Generalnie zawsze mile widziani jesteście i z chęcią Was ugościmy, w końcu znajomymi jesteśmy. Jednak wakacje to specyficzny okres, również Waszych urlopów, które nie zawsze chcecie lub możecie spędzać z dziećmi. Dlatego, po wielu rozmowach z Wami, stwierdziliśmy, że podzielimy ten czas na części, odpowiednio nazywając.

1. KO - 27.06-10.07 (14 dni) - ostatnie 1 miejsce wolne!
2. NI - 11.07 -24.07 (14 dni)
3. CZYN - 25.07-07.08 (14 dni) - ostatnie 1 miejsce wolne!
4. KA - 08.08-21.08 (14 dni) - dla pełnoletnich
5. .EU - 22.08-28.08 (7 dni)

about images


Za ile?

Raczej nie będziemy mówić "jakoś dogadamy się". Musicie zrozumieć też, że nie za darmo, pomimo tego, że my Ciocia i Wujek s:).
Jednak, jak przystało na dobrych znajomych, dla Was będzie specjalna cena. Dwie godziny jazdy u nas kosztują 160 zł, gdyby wliczyć do tego jeszcze pobyt, zabawy, wyżywienie itp. z pewnością cena była by wysoka. Ale... w końcu się znamy a znojomych należy traktować po znajomości.
Oznacza to, że jeżeli nie masz z kim zostawić dziecka na dwa tygodnie - zapłacisz tylko 2.100 zł, a za tydzień jedyne 1.100 zł.
Prawda, że super?

Jeżeli chcesz, żeby Twoje dziecko odwiedziło w wakacje Ciocię Gosię i Wujka Grzesia, zadzwoń do nas - numer znasz. W końcu musimy potwierdzić naszą znajomość :). Możesz też napisać do nas na Fejsie (facebook.com/koniczynka.konie) lub w wiadomościach prywatnych. Jak więc widzicie, kontakt tylko telefoniczne, fejsowe i mailowe.
Jeżeli nie jesteś pewien naszej znajomości albo długo nas nie odwiedzałeś i nie kontakowałeś się z nami - zadzwoń - jesteśmy sympatyczni i szybko wybaczamy ;).

Zapraszamy

Ciocia Gosia i Wujek Grzesiek

about images

Oferta Koniczynki

Nie miejsce tworzy atmosferę, ale atmosfera tworzy miejsce. Dobry humor, wspaniała zabawa, ciekawi ludzie, konie i jazda konna, pyszne, domowe jedzenie... no i my - właściciele - tworzymy to miejsce. Zapraszamy do nas. Mamy dla Was wiele możliwości.

Hipoterapia

Zajęcia hipoterapii i terapeutycznej jazdy konnej to terapia nie tylko dla dzieci niepełnosprawnych.

Jazda konna i tereny

Nasze wspaniałe konie czekają na Ciebie. Jazdy niezależnie od stopnia zaawansowania jeźdźców.

Agroturystyka i wakacje w siodle

Dla dorosłych i rodzin. Piękne tereny, wiejskie warunki, ogrzewane pokoje, pyszne domowe jedzenie, jazda konna i duuużo więcej...

Pobyty weekendowe i okazjonalne

Weekendowe i okazjonalne pobyty w gronie rówieśników. Dużo jazdy, dużo zabawy i super atmosfera.

Treningi skokowe i Brązowa Odznaka

Zapraszamy na treningi skokowe oraz przygotowanie do Brązowej odznaki.

Zajęcia dotowane i wolontariat

Zapraszamy na zajęcia jazdy konnej i hipoterapii oraz wolontariat finansowany przez Fundację "Końkretnie Pomagamy".

77

dni wakacji u nas

10

wspaniałych koni

2

godziny jazdy dziennie

6

miejsc maksymalnie